Gündem

Ücretsiz doğalgaz ve ÖTV’siz cep telefonu satışı geliyor, Cumhurbaşkanı talimatı verdi!

Google News Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Whatsapp'ta Paylaş

Enflasyon başta gıda olmak üzere bir çok alanda etkisini gösterdi. Hükümet enflasyonun etkilerini gidermek amacıyla kolları sıvadı. Gelen bilgilere göre Karadeniz doğal gazının evlere verilmeye başlamasıyla birlikte bir yıl süreyle..

Ücretsiz doğalgaz ve ÖTV’siz cep telefonu satışı geliyor, Cumhurbaşkanı talimatı verdi!

Enflasyon başta gıda olmak üzere bir çok alanda etkisini gösterdi. Hükümet enflasyonun etkilerini gidermek amacıyla kolları sıvadı. Gelen bilgilere göre Karadeniz doğal gazının evlere verilmeye başlamasıyla birlikte bir yıl süreyle gazın 25 metreküplük bölümünün ücretsiz olması planlanıyor. Ayrıca, bir defaya mahsus gençlerin aldıkları telefon ve tablet bilgisayardan ÖTV alınmayacak.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatı ile Karadeniz doğal gazının bir yıl boyunca belirli bir kısmının ücretsiz verilmesi ve bir defaya mahsus gençlerin aldıkları telefon ve tablet bilgisayar ÖTV alınmaması için çalışma başlatıldığı öğrenildi.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN TALİMATI VERDİ
Hükümet toplumun tüm kesimlerini rahatlatacak projeler üzerinde çalışıyor. Bakanlıklar tarafından çalışmaları yürütülen ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatı ile iki önemli çalışma devreye girecek.

  Hava Sıcaklıkları Uzun Süre Düşük Kalacak, Kara Kış Kapıda!

Cumhurbaşkanı Erdoğan talimatı verdi! Ücretsiz doğalgaz ve ÖTV'siz cep telefonu satışı geliyor

BİR YIL ÜCRETSİZ OLACAK
Karadeniz doğal gazının mart ayında sisteme verilmeye başlanmasından sonra bir yıl süreyle vatandaşın evinde kullandığı gazın 25 metreküplük bölümünün ücretsiz verilmesine ilişkin çalışma yapılıyor. Maliyet hesaplamaları sonrasında nihai karar verilecek.

thumbs_b_c_a05f06544ae6cbfd9f55217322d48c92

ÖTV’SİZ SATILACAK
Sabah’tan Zübeyde Yalçın’ın haberine göre bir defaya mahsus olmak üzere gençlerin aldıkları telefon ve tablet bilgisayarlar ÖTV’siz satılacak. Ancak gençler aldıkları cihazları üç yıl süre ile satamayacak.

thumbs_b_c_63b9bf7cdea9d4c7f2522fad76c5ccee

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL