Güncel

Yemeği gecikince önce kuryeyi yaraladı sonra intihar etti!

Google News Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Whatsapp'ta Paylaş

Hatay’ın Antakya ilçesinde bir kişi internetten yemek sipariş etti. Yenmeği biraz gecikince sinirlenen kişi siparişini iptal edip kuryeden parasını istedi. Kurye paranın şirketten alınabileceğini söyleyince şirkete gidip yine parasını alamayınca..

Yemeği gecikince önce kuryeyi yaraladı sonra intihar etti!

Hatay’ın Antakya ilçesinde bir kişi internetten yemek sipariş etti. Yenmeği biraz gecikince sinirlenen kişi siparişini iptal edip kuryeden parasını istedi. Kurye paranın şirketten alınabileceğini söyleyince şirkete gidip yine parasını alamayınca önce kuryeyi yaraladı sonra intihar etti.

Antakya’da ikamet etmekte olan 25 yaşındaki Tarık T. iptal ettiği yemek gelince parasını istedi. Alamayınca kuryeyi yaralayıp intihar etti.

Günümüzde internetten verilen siparişlerin büyük bölümünü gıda sektörü yani büyük oranda yemekler oluşturuyor ve ülkemizden bu konuda dünyaya adını duyuran girişimler çıkıyor. Son dönemde yemek siparişlerindeki gecikmesi sosyal medyada sıkça tartışılırken, maalesef üzücü bir olay yaşandı.

Sabah gazetesi tarafından paylaşılan habere göre Hatay’ın merkez ilçesi Antakya’da ikamet etmekte olan 25 yaşındaki Tarık T. internet üzerinden yemek siparişi verdi ve daha sonra geciktiği için iptal etti.

İptal etmesine rağmen yemeği gelen Tarık T. yemeği iptal ettiğini bu nedenle istemediğini dile getirdi ve kuryeden yemeğin parasını talep etti.

Para iadesi yapamayacağını söyleyen kurye, müşterinin genel merkeze başvurmasını söyledi. Bu durum üzerine söz konusu şirketin Esentepe Mahallesi’nde bulunan merkezine giden Tarık T. yemeğin parasını istedi. Ancak yetkililer internetten hizmet verdiklerini ve 2 – 3 gün içerisinde iade edileceğini belirtti.

Bunun üzerine çılgına dönen Tarık T. şirketteki kuryeler ve yöneticilerle tartıştıktan sonra tehditler savurarak, oradan ayrıldı. Eve gidip aracını ve evindeki pompalı tüfeğini alan Tarık T, yemek şirketinin önüne gelerek aracın içinden şirkete ateş etmeye başladı.

Tarık T.’nin açtığı ateşle şirkette kurye olarak çalışan T.E. dizinden yaralandı. Şirketi kurşun yağmuruna tuttuktan sonra aracıyla olay yerinden uzaklaşan Tarık T. aracından inerek kafasına sıkarak intihar etti.

(Kaynak: Sabah)

  Aydın'da patlama: Çok sayıda ölü ve yaralı var!

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL