Güncel

Ünlü astrologdan canlı yayında 2023 seçimi iddiası: ”Aday olup, kazanacak!”

Google News Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Whatsapp'ta Paylaş

Türkiye’de henüz ne tarihi, ne Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın adaylığı ne de muhalefetin adayının belli olmadığı 2023 seçimleri için canlı yayında tahminlerini açıklayan ünlü astrolog Zeynep Turan, hem 2023’te kazanacak burçları hem..

Ünlü astrologdan canlı yayında 2023 seçimi iddiası: ”Aday olup, kazanacak!”

Türkiye’de henüz ne tarihi, ne Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın adaylığı ne de muhalefetin adayının belli olmadığı 2023 seçimleri için canlı yayında tahminlerini açıklayan ünlü astrolog Zeynep Turan, hem 2023’te kazanacak burçları hem de 2023 seçimlerini yorumları. Turan seçimler için “o isim aday olup kazanacak” dedi.

tv100’de yayınlanan Candaş Tolga Işık ile Az Önce Konuştum programının bu haftaki konuğu olan Zeynep Turan, astrolojiye dayanarak 2023 hakkında birçok öngörüde bulundu.

“2023 yılı daha iyi bir yıl mı?” sorusuna Turan, “2022’de dertlerimizi çok çabuk unuttuk, dolayısıyla 2022 yılının baskıyı, öfkeyi durdurmuşluğu olduğu için kollektif bir etkisi vardı. 2023 çok hararetli bir yıl, gergin bir yıl ama olumsuz değil, kökten çözümler geliyor.” diyerek yanıt verdi.

2023’te kazançlı çıkacak burç

Turan, “1984 doğumlu birisi için geçmiş daha kötü olmayacak, verimli geçecek. Astroloji diye bir veri var ve bu veride 10 gezegeni alıyoruz onun üstüne 2023 gezegen hareketlerini koyuyoruz hesabı öyle yapıyoruz, mesela bu sene boğalar kazanacak.”

Kim şampiyon olacak ?

Ünlü astrolog 2022-2023 sezonunda Fenerbahçe’nin haritasının çok avantajlı olduğunu ve şampiyonluk ipini göğüsleyeceğini söylerken, Fatih Terim’in de yeniden Galatasaray başına geçeceğini ifade etti.

“İmamoğlu daha güçlü”

“Haritalara göre hangi liderin adaylığı daha güçlü gözüküyor?” sorusuna Turan, “71’li İmamoğlu, son olaylara göre söylemiyorum geçen seneki kitabımda ‘Belediyelerin önünde gösteriler var’ dediğimde 2 yıl önce yazdım o yazıyı.”

“Seçim tarihi, Nisan sonu, Mayıs başı”

“22 Nisan-16 Mayıs tarihleri arasında Merkür retrosu var boğa burcunda dolayısıyla bu tarihler arasında seçim getirilebilir.”

“Retro Erdoğan’ı etkileyecek”

“AK Parti, 14 Ağustos 2001’de kurulmuş güneşi Aslan, ay burcu İkizler. 26 Şubat 1954 sabaha karşı doğumlu ay burcu Yay ve Mars retrosu, Cumhurbaşkanı’nı direkt etkiliyor ve şu aralar kendi içinde yeni planlamalar yapıyor olabilir.”

  Tek tek hesaplandı, EYT’de emekli maaşı için 3 formül!

“Türkiye’de çok farklı gelişmeler yaşanacak”

“Rusya-Ukrayna savaşının başlangıç tarihine bakarsak bu savaş bitmeyecek. 2023 yılının sonunda Zelenskiy olmayacak ama Putin duracak. Biz 2023’ün ilk 6 ayında ciddi bir şekilde ekonomiye kafa yoruyor olacağız, Haziran’dan sonra çok farklı gelişmelere gebe Türkiye.”

“Geleceği Z kuşağı belirleyecek”

“84-98 yılları arası doğanlar biraz daha efor sarf edecek. 98’den sonra doğanlar Türkiye’nin, dünyanın, dijitalin geleceğini belirleyecek onlar Z kuşağı. Yön verebilme gücünü hissettikleri için kendilerine göre daha güçlü olacaklar.”

“Mansur Yavaş aday olursa kazanıyor”

“Mansur Yavaş aday olursa sonuç ne olur?” sorusuna, “Kazanır. İkizleri çok, 2023 İkizleri destekliyor, Kova burcunu destekliyor, Terazi burçlarının yaralarını topluyor.” cevabını verirken, “Astrolojik olarak en güçlü Mansur Bey mi duruyor?” sorusu için de, “Evet, ikinci de İmamoğlu”

“Erdoğan’ın hoşuna gidecek”

“Meral Hanım bence Kılıçdaroğlu’nu ikna etmeye çalışıyor Kemal Bey’de Mars retrosunun karşısında kaldığı için ikna olmuyor. Bence ikna olmayacak ve 6’lı Masa da birtakım kırılmalar ve farklı sesler Tayyip Bey’in hoşuna gidecek.”

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL