Güncel

Cübbeli’nin ”mastürbasyon” sorusuna verdiği yanıt olay oldu

Google News Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Whatsapp'ta Paylaş

İsmailağacı Cübbeli Ahmet kendisine yöneltilen “Gençler mastürbasyondan nasıl kurtulur” sorusuna verdiği yanıtla gündem oldu. Kamuoyunda “Cübbeli Ahmet” olarak bilinen İsmailağacı Ahmet Mahmut Ünlü’nün, YouTube hesabında yayımladığı videoda kendisine sorulan, “Gençler..

Cübbeli’nin ”mastürbasyon” sorusuna verdiği yanıt olay oldu

İsmailağacı Cübbeli Ahmet kendisine yöneltilen “Gençler mastürbasyondan nasıl kurtulur” sorusuna verdiği yanıtla gündem oldu.

Kamuoyunda “Cübbeli Ahmet” olarak bilinen İsmailağacı Ahmet Mahmut Ünlü’nün, YouTube hesabında yayımladığı videoda kendisine sorulan, “Gençler mastürbasyondan nasıl kurtulur” sorusuna verdiği yanıt gündem oldu.

Cübbeli, bu soruya “Evlenerek kurtulabilir. Evlenemediyse, zina şeyi varsa mastürbasyona cevaz verilmiştir, caizdir” yanıtını verdi.

  İş adamına haciz şoku, evini boşalttılar!

Cübbeli sözlerini, “Kadın musallat olduğunda vaciptir. Öbür durumda şu da var. Sokakta, sağa sola bakacak durumda, onun karısına, kızına şehvetle bakacaksa bu şehveti kırmak için de müsaade gördüm kitapta. Bugünkü ortamda her taraf çırılçıplak. Kul hakkı meselesi var. O bakışta da günah kesinleşiyor” diye sürdürdü.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL